Společně položíme vašemu jazyku pevné základy

Upřímně, stalo se vám už někdy, že...?

 • jste se učili jazyk jenom ve škole nebo na kurzech, ale bez velkých výsledků
 • učili jste se převážně memorizováním gramatických pouček
 • biflovali jste se slovíčka nazpaměť, ale za týden už jste nevěděli vůbec nic
 • báli jste se mluvit a něco v jazyce spontánně říct
 • cítili jste se kvůli tomu špatně a vyčítali si, že nejste schopní se jazyk naučit
 • záviděli jste lidem, kteří se v pohodě domluvili a mysleli si, že mají talent
 • učili jste se z nudných učebnic, které vás vůbec nebavili
 • neměli jste v poznávání jazyka vůbec žádný systém
 • s jazykem jste začali a za nějaký čas zase skončili a takto to šlo stále dokola
 • za roky studií a kurzů jste se nikam moc neposunuli

Poznáváte se v tom trochu?

Pokud jste alespoň na jednu tuto otázku odpověděli ANO, tak jste tu správně. Vím, jaké to je a jsem tu pro to, abych vám řekla, že to nemusí být vaše chyba, protože vám nikdo nedal návod jak na to, a také abych vám ukázala, že se jazyky dají poznávat mnohem jednodušeji, lehčeji, zábavněji a efektivněji. Sama jsem se tímto způsobem naučila každý ze svých 8 jazyků na komunikační úroveň.

Já vám ten návod dám a ukážu, jak přesně na to.
Pojďte se mnou...

Ukážu vám jazyky
v jiném světle

Jmenuji se Markéta Králová. Jsem online lektorka jazyků a hry na klavír. Také certifikovaná neuro jazyková koučka a mentorka.

Propojovatelka a podporovatelka jazykomilců, tedy těch, kteří se rozhodli poznat jakýkoli jazyk.

Mojí úlohou je být průvodkyní na cestě poznávání jazyků, ukázat vám, jak se jazyky učí polygloti a provést vás jejich zážitkovým poznáním. Jazyky propojuji s psychologií, NLP, osobním rozvojem a cestováním.

Na základě toho v roce 2012 vzniklo vzdělávací centrum SOLIS ORTUS, kde provádím samouky světem přirozeného poznávání jazyků a zároveň společně se svými lektory organizuji individuální, skupinkové a zážitkové kurzy jazyků, doučování předmětů, výuky hry na hudební nástroje a zajišťuji překlady, korektury a tlumočení.

0
lektorů z 96 zemí světa
0
jazyků na výběr
0
uskutečněných lekcí
0
let na trhu

Jsem také vášnivá klavíristka, milovnice hudby, zpěvu, spirituality, žena s více jak desetiletou lektorskou praxí a cestovatelka. Aktuálně žiji ve Francii. Jazyky mě baví a dělají šťastnou. Necháte se mnou vést, abyste zažili všechny jejich krásy? :)

Nebudete na to sami, podpořím vás

Možná se právě nacházíte na rozcestí a přemýšlíte, jak, kde a s kým se naučíte jazyk, který po vás vyžadují, ať už v práci, nebo v podnikání. Či vy sami toužíte po tom nějaký jazyk poznat a hledáte tu nejjednodušší cestu, jak na to.

Ukážu vám, jak naložit se svou motivací ke studiu a jak si krok za krokem vše nastavit tak, abyste s jazykem neskončili za 14 dní, ale skutečně vytrvali, poznali ho a dokázali se s ním všude domluvit. O to přece jde, že? :)

Jak se skutečně efektivně a zábavně učit jazyk s viditelnými výsledky?

Jak si na poznávání jazyka najít pravidelně čas bez stresu, bez výčitek a bez toho, aniž byste museli ráno vstávat o dvě hodiny dřív nebo si brát dovolenou? Protože vím, že nemáte času nazbyt.

Dám vám k dispozici mé otestované nástroje a know how, jak na to jít opravdu komplexně, systematicky a mít z toho krásný pocit. Už žádná jazyková bariéra, která vám brání v žití vysněného kvalitnějšího života.

Zajímá vás to a cítíte, že si zasloužíte konečně změnu?

Tak přesně pro vás mám něco senzačního a hlavně funkčního!

Individuální konzultaci
neuro jazykového koučinku a mentoringu
s využitím NLP technik přes Skype

Během níž získáte přesný individuální návod a řešení,
které vás dovede ke skutečnému poznání vytouženého jazyka.
Provedu vás krok za krokem.

Při konzultaci se věnuji podstatným věcem. Tomu, co všechno jste v jazyce zažili, jak vás to ovlivnilo, jaký máte k jazyku vztah a kde se aktuálně nacházíte. Z tohoto výchozího bodu potom nastavujeme cestu kam se chcete posunout. Stanovujeme kroky a milníky, které na této cestě potřebujete zvládnout.

Využívám technik NLP, které vyvolávají účinné a rychlé změny. V rámci konzultace jsem se rozhodla s vámi také sdílet své bohaté zkušenosti, ukázat vám postupy a mé know how, díky kterému se mi úspěšně daří poznávat jazyky. Naučím to i vás.

Co na konzultaci probereme?

Během našeho setkání se do hloubky podíváme na to, jak jste ve vztahu k jazyku nastavení, eventuálně co vás v něm trápí. Třeba proč s ním neustále začínáte a končíte, máte strach z mluvení etc. Najdeme příčinu, která může pramenit jak z minulosti, tak z různých zkušeností, kterými jste si prošli, a přenastavíme ji k vašemu prospěchu.
 
Také zjistíme, kde se v procesu studia nacházíte a jaký je váš výchozí bod. Z tohoto bodu potom nastavíme cestu kam se chcete posunout. Stanovíme si jednotlivé kroky a milníky, které na této cestě budete potřebovat zvládnout a řekneme si, jak toho dosáhnout pomocí ověřeného systému a plánu. Také zjistíte, jaký jste typ studenta.
 
Podle individuálního plánu a typu vám také mohu doporučit ověřené metody polyglotů, ukázat vám své postupy a know how jak se efektivně posouvat dál a co zařazovat v rámci samostudia, aby to přesně pasovalo k vašemu dennímu rytmu a životnímu stylu.

Najdeme důvod, proč vám nejde studium jazyků a nastavíme
vaši mysl na úspěch

Dám vám několik nástrojů
a doporučení, které vám pomohou (metody polyglotů, aplikace...)

Pro rozmluvení a konverzaci vám doporučím lektora, nebo můžete pokračovat se mnou

Řekneme si jakými kroky to celé zvládnout, nastavíme si systém, konkrétní plán a jazykové rituály

Objevíte, jaký jste studijní typ, součástí je kompletní elektronický test jako BONUS navíc

Vykročíme na cestu poznávání jazyka a společně dosáhneme vašich vytoužených výsledků

Na této úvodní konzultaci si nastavíme základ. Je univerzální pro jakýkoli jazyk. Pak už záleží na vás, jestli se mnou budete chtít pokračovat dál.

Osobně vyučuji němčinu a francouzštinu.
Na ostatních jazycích spolupracuji se svými lektory.

Jelikož žiji ve Francii, konzultace probíhá online přes Skype. Pokud byste potřebovali pomoci s instalací, můžeme si před naší konzultací napsat, nebo zavolat a já vás navedu.

Objednejte si se mnou úvodní konzultaci a nastavte si pevné jazykové základy

To, zda-li máme v jazyce, nebo v čemkoli jiném úspěch, záleží nejen na našem konání, úsilí, pilnosti a vytrvalosti, kterou dané činnosti věnujeme, ale také nás silně ovlivňuje nastavení naší mysli
v souvislosti s podvědomými programy, jež se automaticky spouští a velice podstatně ovlivňují naše výsledky.

Co je to NLP a jaký je jeho hlavní smysl?

NLP je zkratka pro neurolingvistické programování. Představte si svůj mozek a mysl jako počítač, ve kterém se po celý život ukládají veškeré informace a programy, se kterými jste přišli do kontaktu. Ty postupně ovlivňují jeho výkon, reakce, použitelnost…

NLP koučink je nástrojem, který dokáže detekovat tyto nepotřebné a škodlivé programy a informace. Efektivně a trvale je odstranit, obnovit zase jeho plnou výkonnost. Ve skutečnosti tak převezmete kontrolu nad svým životem, začnete sami tvořit jeho scénář a rozhodovat o tom, jak jej chcete prožít.

Použití NLP je úplně ideální právě pro jazyky. Na konzultaci pracuji s NLP technikami, které vyvolávají účinné a rychlé změny a také ovlivňují ukládání informací v lidském mozku. Jednoduše řečeno, jedná se o formování a ovlivňování neuronů v mozku pomocí slov.

neuro
neurony
mozkové buňky

linguistic
lingvistické
slovní

programming
programování
formování

Jak to probíhá a jak pracuji?

ZREDUKOVAT!!!!

Pomocí různých koučovacích stylů, otázek a NLP technik, z nichž některé mají i formu her, nalezneme optimální a pro vás vhodný směr, který vám v jazyce bude dlouhodobě přinášet ty nejlepší výsledky. Přitom zajistíme, že vám nebudou v cestě stát jakákoliv vaše vlastní omezení. Aktivujeme vaše vlastní skryté zdroje, vnitřní potenciál. Nemusíte přitom na sobě tvrdě pracovat celé roky.

V závislosti na tématu a použitých technikách jsou některé změny okamžité, některé nastávají v následujících dnech či týdnech. Komplexnější a hlubší témata vyžadují více sezení, po každém z nich se však budete cítit lépe. Při práci s traumaty a fobiemi nejste znovu vystavováni traumatizujícím pocitům.

Neuro jazykový coaching je silným a vysoce efektivním nástrojem, který využívá nejmodernější poznatky v oblasti osobního rozvoje, růstu a životních změn, ať již v soukromém životě, pracovním, nebo v podnikání. Kombinací toho nejlepšího ze Systemického koučování, Ericksonského přístupu a NLP (Neuro Lingvistického Programování) se maximálně potencuje jejich síla a výsledky jsou ohromující.

Účinně boří hranice našich vlastních limitů a omezení, mění způsoby myšlení, úhly pohledu, negativní vzorce chování a nežádoucí emoční stavy. Velmi dobře pracuje s psychikou a zdravím, pomáhá zvyšovat vlastní potenciál, výkonnost, sebevědomí a nalézat nové možnosti v nejrůznějších oblastech, kde chceme dosáhnout úspěchu. Zdaleka není určen jen pro oblast byznysu nebo vrcholového sportu. Pokud se něčím trápíte, máte pocit, že byste něco měli změnit, s něčím začít, skoncovat, rozhodnout se, přestat odkládat atd., ale nevíte jak, nebo se Vám to nedaří, pak je pro Vás tou správnou cestou.

Opravdu každý z nás může svůj život prožívat šťastně, spokojeně a úspěšně. Veškeré k tomu potřebné zdroje nosíme v sobě. Pokud si toto uvědomíme, stačí se rozhodnout a můžeme vše začít měnit.

Co konkrétně vám konzultace přinese?

 • Budete znát příčinu toho, proč jste se dosud nenaučili jazyk
 • Zjistíte, jaký máte s jazykem vztah
 • Přenastavíme vaše omezení na úspěch
 • Zjistíte, jakými kroky to konečně zvládnout
 • Nastavíme si systém, konkrétní plán a jazykové rituály
 • Poznáte víc sami sebe, a to, co vám vyhovuje
 • Objevíte, jaký jste studijní typ, součástí je kompletní test jako BONUS
 • Můžu vám ukázat některé metody polyglotů
 • Můžu doporučit nástroje pro efektivnější studium (aplikace...)
 • Dále můžete pokračovat v konverzačních lekcích
 • Strávíte se mnou příjemný čas a budu se vám plně věnovat
 • Konzultace je univerzální, vhodná pro jakýkoli jazyk

Co od konzultace nečekejte

Během konzultace se rozhodně nebudeme věnovat rozebíráním praktických detailů daného jazyka, nebo gramatikou apod. Například jak se tvoří perfektum v němčině, apod. Toto jsou dotazy, kterým se věnujeme v rámci konverzačních lekcí jazyka, které je možné mít buď společně se mnou, nebo s mými lektory.

DOPSAT HLAVNÍ DŮVODY???

Vydělat: Díky znalosti jazyka můžete mít mnohem zajímavější pracovní příležitosti.

Ušetřit peníze: 

Ušetřit čas: Vytvoření prodejního automatu knihy, váš web prodává vaši knihu za vás. Distributor prodává vaši knihu za vás. Svou knihu budete držet v ruce už za 4 týdny od dopsání poslední kapitoly.

Vyhnout se námaze: Vyhněte se korporátnímu molochu zvanému nakladatelství, buďte svými pány a o vydání své knihy si rozhodujte sami, nenechte si do toho mluvit a tlačit se do věcí, které nechcete, detailní praktický návod, jak si vydat knihu bez nakladatelství, jasný, stručný a přehledný.

Najít klid v duši: Vaše vášeň pro psaní bude zhodnocena, oceněna a smysluplně využita, váš talent nepřijde vniveč. Vydat knihu nikdy nebylo tak snadné jako dnes.

Cítit se milovaní a oblíbení: Držet svou knihu v ruce vám dodá sebevědomí a status autora/spisovatele. Vaše myšlenky, příběhy, informace, know-how konečně spatří světlo světa a vy na sebe budete moci být opravdu pyšní.

Konzultace je právě pro vás, pokud potřebujete...

 • Zjistit, proč vám jazyk neustále nejde a najít toho příčinu
 • Jazyk poznávat s někým a nechcete být na to sami
 • Individuální podporu a člověka, který tu pro vás je
 • Zjistit, kde se teď aktuálně nacházíte
 • Krok za krokem nasměrovat a mít plán
 • Vytvořit si vlastní systém, který sedne vašemu dennímu rytmu
 • Získat konkrétní doporučení na co se zaměřit
 • Dát nad celým procesem studia nadhled

Komu a jak už jsme pomohli k poznání jazyka
a užívání si jeho benefitů?

Před výukou jsem měla pochybnosti, a né málo. Pořád jsem nemohla uvěřit, že výuka, kde není lektorova osobní přítomnost, může být efektivní. Ale zbytečně. Organizace byla na 1*. Při jakémkoliv problému či nejasnosti (nebylo jich moc) slečna Markétka rychle reagovala na e-maily a hned vše vyřešila. Kurz mi splnil, co sliboval. Díky kurzu jsem se nádherně rozmluvila a nedělá mi problém komunikovat s lidmi, i když německý jazyk nemám stále 100%. A co mi kurz osobně přinesl? Německý jazyk jsem neměla nikdy ráda. Nelíbila se mi složitost gramatiky a v uších mi nikdy hezky nezněl. Během kurzu jsem se však nějakou záhadou do jazyka zamilovala a začal mě opravdu bavit. Výuka po Skypu mě posunula na úroveň, kterou jsem potřebovala k hledání práce v zahraničí. Mám za sebou pár pohovorů v němčině a troufám si říct, že bez kurzu bych je tak obstojně nezvládla. Děkuji za něj ♥ Kurz bych doporučila všem, kteří mají problém s komunikací. Měla jsem úžasnou lektorku, která odbourala můj strach z mluvení, dodala mi odvahu a chuť se stále učit.

Hana Kurz EntrováSprávce a dobrovolnice CAT MANIA, poznává němčinu a žije ve Švýcarsku

Potřeboval jsem se naučit základy angličtiny pro odjezd do zahraničí. Se slečnou Královou jsem vše domluvil, a aniž jsem se nadál, měl jsem přiřazeného lektora a smlouvu na mailu. Překvapil mě rychlý a profesionální přístup. Ohledně výuky jsem byl spokojený maximálně. Tereza je velmi sympatická a příjemná slečna. Je vidět, že angličtině rozumí a snaží se výuku vést tak, aby mě bavila. A hlavně, od Terky všechno pochopím. Snaží se poznat, jak přemýšlím, a pak mi podobným stylem látku vysvětlit.

Mgr. Jan KlepárníkČeský Rozhlas - producent

S výukou španělštiny jsem byla maximálně spokojená, jak s lektorkou Klárkou, tak celkovým přístupem, organizací i podporou. Forma výuky byla dokonalá. Výuka pro mě měla přínos a doufám, že to brzy využiji na nějaké dovolené. Za pár lekcí je pokrok sice malý, ale nějaký určitě. Základním věcem rozumím. Naučila jsem se spoustu věcí. Na 1000% bych tuto výuku doporučila všem.

Petra DostálováNordic Telecom, Pardubice

Původně jsem vůbec neměla zájem se jakýkoliv jazyk učit, v práci to totiž nepotřebujI a anglicky se v zahraničí jakž takž domluvím. Náhoda tomu ale chtěla a v tombole, u nás na plese, můj přítel vyhrál slevový poukaz na výuku jazyků od SOLIS ORTUS. Dal mi ho, prý se učit nic nebude... Poměrně dlouho mi trvalo, než jsem se rozhodla zkusit vylepšit svou angličtinu. Učím se přes Skype se Zdeničkou, která většinu života strávila v Austrálii, mluvíme pouze anglicky. První a druhá hodina byla opravdu hodně krušná, nerozuměla jsem skoro nic. Teď po více než půl roce rozumím bez problémů 80 - 90% toho, co mi vypráví a jsem schopná komunikovat. Vím, že kdybych se každý den alespoň 15 minut denně angličtině věnovala, sledovala filmy v angličtině a opakovala si nová slovíčka, která se konverzací naučím, zlepšovala bych se daleko víc. S lektorkou Zdeničkou jsem maximálně spokojená, povídáme o různých tématech, která vyplynou. Časově mi vychází maximálně vstříc. Děkuji :)

Hana MarkováMěstský úřad Vojnův Městec

Výuka němčiny s lektorkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS paní Opletalovou bylo pro mě velkým přínosem a udělal jsem velký pokrok. Na začátku cca po dvou, třech měsících jsme si jasně nastavili jakým směrem se bude výuka dále vyvíjet a paní Opletalová naprosto vyhověla mým požadavkům. Lekce pro mě byly obrovským přínosem. Je velice příjemná, spolehlivá, vstřícná, vždy usměvavá a hlavně kvalifikovaná a zkušená lektorka němčiny. Nyní jsem schopen nejen rozumět, ale i se německy bez problémů domluvit a okamžitě reagovat v různých situacích. Opravdu za její odvedenou práci moc děkuji a jsem rád, že jsem měl možnost spolupracovat právě s ní!

Bc. Lukáš PetzKlüber Lubrication - zákaznická péče

Kvôli práci v medzinárodnom automotive prostredí som potreboval vylepšiť svoju angličtinu, preto som z predošlých skúseností opäť oslovil SOLIS ORTUS. Na zaciatku som nemal ziadne očakávania, bola pre mňa rozhodujúca časová nenáročnosť a možnosť riešiť hodiny z domu, bez nutnosti dochádzania. Forma spoluprace a netradičné čítanie a preklad komiksu ma nútilo zapojiť predstavivosť a pozriet sa na jazyk z úplne ineho pohľadu. V skutočnosti sa lektorce Sabrine čudujem, že mala som mnou toľko trpezlivosti. A teda niekedy prekladať texty v komikse je fakt očistec. Vykašľal som sa na gramatiku, štruktúru a formu, ako to ku mne prúdilo, tak som ten jazyk prúdit nechal. Absolútne som neriešil logickú stránkou, často som reagoval intuitívne. Určite odporúčam lekce otestovať na vlastnej koži.

Ing. Michal BelanOdborný koordinátor technického vývoje - Škoda Auto a.s.

Jsem si jistá, že když proměnou dokázali projít oni, dokážete to i vy. Pomůžu vám. Půjdeme společně krok za krokem a na konci ty změny ucítíte.

Během naší společné konzultace spolu projdeme základní oblasti, které vám nemusí fungovat a díky nimž pravděpodobně dosud neumíte jazyk používat s lehkostí a ve všem se domluvit.

 

Přenastavíte svoji mysl tak, aby pro vás čas na jazyk byl automatickou a příjemnou součástí každodenní reality.

 

V případě zájmu vám ukážu i nějaké metody polyglotů, díky kterým poznávají jazyky mnohem rychleji, snadněji a zábavněji.

 

Uvidíte, dá vám to smysl a velkou hodnotu.

Během jedné hodiny společně najdeme funkční
a dlouhodobé řešení, aby vám poznávání jazyka šlo mnohem rychleji, v klidu a s větší radostí.

Ruku na srdce... jak často vás v duchu napadne myšlenka, že byste už opravdu potřebovali
ten jazyk umět?

A třeba mohli...

Volně cestovat, objevovat svět

a poznávat nové lidi, kultury, jídla, místa a užívat si pocit svobody

Vést s přehledem pracovní jednání

a plynulou komunikaci, psát a odpovídat na emaily, telefonovat

Zúčastnit se nějaké zajímavé akce

či kurzu v zahraničí v originálním znění, kam byste moc rádi jeli

Vybírat si z příležitostí

a všech těch možností, které k vám připlouvají, protože znáte jazyk

Zažívat pocit sebe-jistoty

a klidu z vědomí, že se vždy a všude domluvíte a vše s lehkostí zařídíte

Krásná představa, jenže...

Vy víte, jak je to v realitě. Neustále se pokoušíte o to jazyk poznat a něco se z něj naučit, ale pořád máte pocit, že ztroskotáváte na tom samém místě a že vlastně nic neumíte? Připadáte si díky tomu nemožní, často se za to sebebičujete a je vám z toho úzko?

Vždy vás polije horko, když máte promluvit, ať už v práci nebo někde na cestách, a to máte za sebou už několik let studia ve školách a na kurzech? Stále nevíte jak jednoduše na to, abyste se posunuli dál, i když nemáte moc času, ani energie nazbyt a zároveň chcete, aby vás to bavilo a nemuseli sedět na učebnicemi?

I přesto všechno máte touhu se do toho pustit, ale potřebujete krok za krokem nasměrovat a podpořit, abyste měli pocit, že na to nejste sami. Rozumím vám. Tady jste na správném místě.

Zjistěte, proč máte problém
se už konečně naučit daný jazyk

Největší kus práce v jazyce uděláme vždy díky samostudiu v každodenních časově nenáročných aktivitách a také díky podpoře člověka, který nám v jazyce dělá průvodce. Když si nevíme rady a potřebujeme nasměrovat kudy kam, je tu vždy pro nás. Právě přesně takovou podporu vám zajišťuji.

Vnímám, že podpora je při poznávání jazyků velice důležitá. To byl také jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla s vámi osobně dělat individuální konzultaci neuro jazykového koučinku a mentoringu, která vám předá nadhled nad celým procesem vašeho studia jazyka, který toužíte poznat a dá vám klíč k úspěchu.

Také vím, že když přesně nevíte, jak poznávání jazyka uchopit, celkově jako projekt, skončíte s ním za 14 dní. Beze srandy. A pak zase po nějakém čase budete zkoušet začínat. Je to začarovaný kruh. Pojďte ho se mnou rozčarovat. :) A konečně už jednou provždy položte jazyku pevné základy.

Jazyk je jako řeka. Potřebuje proudit, plynout a být v toku. Pokud neproudí v nás, nebude proudit
ani navenek.

Komu je má konzultace určená?

 • Mužům a ženám, kteří se skutečně rozhodli poznat nějaký jazyk
 • Pro ty, kteří se skutečně touží tímto jazykem domluvit
 • Těm, kteří chtějí mít už opravdu viditelné výsledky
 • Těm, kteří chtějí zjistit, proč se jim to stále nedaří
 • Těm, kteří chtějí vědět, v jakém stavu se ve vztahu k jazyku nacházejí
 • Těm, kteří touží tento vztah narovnat a mít z něj radost
 • Pro ty, kteří chtějí více poznat sami sebe a díky tomu i jazyk
 • Pro ty, kteří konečně chtějí vědět, jak na to a celé si to zjednodušit
 • Pro ty, kteří touží znát fígle a know how polyglotů (mluví více jak 5 jazyky)
 • Chtějí si následně zlepšit konverzaci, opravdu mluvit a jazyk používat

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Už jste to slyšeli, že ano? :) Neříká se to jen tak nadarmo, má to svoji moudrost. Když umíme mateřský jazyk někoho jiného, mluvíme k jeho srdci a on na nás tak také reaguje. Protože často cestuji a momentálně žiji ve Francii, vím, o čem mluvím. To je také mou hlavní motivací, proč poznávám jazyky. Jsou mojí vášní a posláním zároveň. Chci vám je přiblížit tak, aby pro vás také byly radostí a těšily jste se z nich. Proto dělám tuto individuální konzultaci. Půjdete do toho se mnou?

Ing. Markéta Králováprůvodkyně jazyky

Shrňme si to...

Najdeme důvod, proč vám nejde studium jazyků a nastavíme
vaši mysl na úspěch

Dám vám několik nástrojů
a doporučení, které vám pomohou (metody polyglotů, aplikace...)

Pro rozmluvení a konverzaci vám doporučím lektora, nebo můžete pokračovat se mnou

Řekneme si jakými kroky to celé zvládnout, nastavíme si systém, konkrétní plán a jazykové rituály

Objevíte, jaký jste studijní typ, součástí je kompletní elektronický test jako BONUS navíc

Vykročíme na cestu poznávání jazyka a společně dosáhneme vašich vytoužených výsledků

Kolik tato intenzívní konzultace stojí?

Cena individuálního setkání
je pouhých 490 Kč/60 minut.

Změny, které díky této konzultaci nastartujete, budou mít vliv na celý váš proces poznávání jazyka. Přenastavíte svoji mysl tak, abyste dali jazyku prioritu, skvěle si zorganizujete čas a užijete si parádní aktivity, které rozvinou znalost vámi vybraného jazyka.

 • Budete znát příčinu toho, proč jste se dosud nenaučili jazyk
 • Zjistíte, jaký máte s jazykem vztah
 • Přenastavíme vaše omezení na úspěch
 • Zjistíte, jakými kroky to konečně zvládnout
 • Nastavíme si systém, konkrétní plán a jazykové rituály
 • Poznáte víc sami sebe, a to, co vám vyhovuje
 • Objevíte, jaký jste studijní typ, součástí je kompletní test jako BONUS
 • Můžu vám ukázat některé metody polyglotů
 • Můžu doporučit nástroje pro efektivnější studium (aplikace...)
 • Dále můžete pokračovat v konverzačních lekcích
 • Strávíte se mnou příjemný čas a budu se vám plně věnovat
 • Konzultace je univerzální, vhodná pro jakýkoli jazyk

Nejvíc uvidíte výsledky na své energii.

Mám zkušenost s klienty, že pokud ví, kde se aktuálně nachází a kam vlastně kráčí, máme nastavený systém a aktivity, jde to mnohem rychleji. Navíc se budete cítit uvolněnější, spokojenější, budete víc v klidu a poznávání jazyka si užívat. 

Komu dalšímu naše know how, péče a podpora
pomohla k poznání jazyka?

Přestěhovala jsem se z Prahy a špatně se mi hledal vyhovující učitel angličtiny pro individuální výuku. Vůbec mě nenapadlo, že bych se mohla spojit s rodilou mluvčí přes Skype! A je to super. Markéta mi našla učitelku přesně vhodnou k mému typu. Žádné učebnice, žádný dril a přitom zlepšení je patrné. A za super cenu! Opravdu vřele doporučuji.

Renata KrálováDIAMOND WAY LIMITED - majitelka - www.krizovatkazivota.cz

Slečna Markéta byla výborná učitelka pro mou devítiletou dceru. Uměla ji zaujmout. Předat látku přiměřenou formou. Je velmi příjemná a profesionální. Jsme moc rádi, že to byla právě ona. Dcera si, právě za jejího přispění, vytvořila k němčině lepší vztah, než měla předtím, kdy se na hodinách ve škole trápila. Moc děkujeme za zprostředkování.

Jana KoubkováOSVČ, Praha

Se službami společnosti SOLIS ORTUS jsem byla velmi spokojená. Vše probíhalo podle mých představ a vždy mi vyšli maximálně vstříc. Moje lektorka angličtiny Zdenička byla perfektní. Vřele doporučuji.

Ing. Jana DivinováEKO VELARI s. r. o. - šéfredaktorka - www.eurodenik.cz

Moc děkuji za doučování naší Monči. S vaší prací jsme byli dlouhodobě spokojení a přejeme to i všem dalším vašim klientům. Myslím, že konečná známka na Monči vysvědčení je odměnou pro vás, a to ta nejlepší. Mnohokrát děkujeme za váš čas.

Monika NovákováProfesionální fotografka

Chci vyjádřit vděčnost za to, jak se lektorka Petra ujala své úlohy připravit Lukáše za 3 týdny na zkoušky, u kterých jsme věřili, že je nemůže dát. Přišla nám do cesty akorát včas. Její optimismus a důslednost dovedly Lukáše nejen ke trojce z francouzštiny (to jsme ani nedoufali, chtěli jsme, aby nepropadl), ale dokonce ho to i začalo bavit. Nevím, jestli to bylo přímo kvůli francouzštině, ale moc vám za to děkuji já i Robert.

Jana DrobnáKaufland - vedoucí směny

O společnosti SOLIS ORTUS jsem se dozvěděl přes manželku a její kontakty na sociálních sítích. Hledal jsem prostou možnost mluvit anglicky bez ohledu na chyby a Czenglish věty. Cílem bylo pokud možno zvrátit trend postupného zapomínání řeči, když ji nepoužíváte. Komunikace přes Skype byla nakonec v pohodě a domluva na čase lekcí byla pružná a se snahou vyhovět. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Ing. Pavel ŠtádlerIT administrator

Co pak po konzultaci dál?

Konzultace se mnou je velice potřebný úvod, díky kterému položíte svému jazyku správné základyNezáleží na vámi zvoleném jazyku, konzultace je univerzální pro jakýkoli jazyk.

Celkově si zmapujete celý proces a budete vědět co přesně dělat a jak postupovat. Potom se také můžete rozhodnout, zda se mnou budete pokračovat v lekcích a zda se budeme setkávat dál.

Osobně vedu konverzační lekce němčiny a francouzštiny. Pokud máte zájem o další jazyky, můžete mít lekce s mými prověřenými lektory. Se mnou je možnost se setkat na konzultaci i kdykoli v průběhu vaší výuky.

Máme na výběr opravdu mnoho jazyků. Od portugalštiny až třeba po nepálštinu. Nejvyhledávanějšími šesti jazyky však jsou angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština a ruština.

Pokud vám na sobě záleží a nechcete si už vyčítat, že neumíte jazyk, neváhejte a pojďte do akce

Neodkládejte to zase až na někdy, pojďte do toho teď a dovolte si to bez výčitek. Děláte to pro sebe a svůj jazyk, který vaši snahu jednoznačně ocení.
Pamatujte na větu Alberta Einsteina...

„Jen blázen dělá stejné věci znovu a znovu a očekává jiné výsledky."

Teď máte úžasnou příležitost na velkou změnu v přístupu k poznávání jazyka, abyste si za čas už zase nemuseli vyčítat, že ten jazyk ještě pořád neumíte. Klikněte na tlačítko a objednejte si konzultaci, která vám dá jedinečnou individuální péči a skutečně vás na cestě poznávání vašeho jazyka podpoří.

Cizí jazyk nám nenabízí
pouze jiná slova,
ale jiný svět.

Kdo za tím vším stojí?

0
lektorů z 96 zemí světa
0
jazyků na výběr
0
uskutečněných lekcí
0
let na trhu

Podporujeme ženy a muže na cestě vzdělávání a zejména v poznávání jazyků, na které se díváme velice komplexně. Jazyky vzájemně propojujeme s dalšími pilíři, a to NLP a psychologií, cestováním a osobním rozvojem.

Naším cílem je poskytnout vám funkční řešení, systém a návod na to, jak poznat jazyky lehce, radostně, s viditelnými výsledky a s obrovským obohacením vašeho života.

Vytváříme podporující prostředí pro všechny, kteří se rozhodli poznat jakýkoli jazyk.

Ukazujeme, jaké jsou možnosti, aby toho snadno dosáhli a kam nasměrovat svoji pozornost. Předáváme poznávání jazyků hřejivou a láskyplnou formou.

S láskou k novému poznání

Ing. Markéta Královázakladatelka SOLIS ORTUS

Vydejte se se mnou na objevnou cestu k poznání jazyka.
Poznáte víc i sami sebe, a to za to stojí.
Krok za krokem vás provedu.