Transformační
Magické Vánoce

Kreativní a hravý balíček

Máte rádi vánoční chvíle pohody? Přijde Vám doba kolem Vánoc uspěchaná, vytočená směrem ven a nereflektující tu pravou podstatu Vánoc? Baví Vás si hrát společně s rodinou a chcete se přitom něco naučit a také více poznat svůj vnitřní svět? Rádi rozvíjíte svoji kreativitu, jazyky a...


Toužíte zažít magické Vánoce?


Pojďte si je letos vychutnat jinak. S radostí, dobrou náladou a klidnou atmosférou. Připravila jsem pro Vás balíček, který podpoří Vaše vlastní magické Vánoce.

Je zaměřený na tvořivost, hraní si a vnitřní trasformaci. Jak dětí, tak dospělých. Pracuje také s harmonizací těla a duše. Rozproudí Vaši energii, kterou následně využijete v kruhu svých nejbližších.

Co na Vás čeká?

7 skvělých věcí

 • 1
  eBook Návod na magické Vánoce

  Aneb 4 pravidla, jak mít kouzelné Vánoce. Jednoduchý návod na magické Vánoce, který je založený na mém vlastním příběhu. Přináší praktické rady a informace, jak si Vánoce zorganizovat tak, abyste všechno stihli, měli čas na sebe, Vánoce si skutečně užili a měli z nich hluboký vnitřní prožitek. Obsahuje také popis mých rituálů, časový harmonogram a mantru Ho'oponopono.

 • 2
  Meditace očisty a zimního Slunovratu

  Ačkoliv jsou Vánoce svátky klidu a míru, tak většina lidí zažívá stres a má nervy z toho, co všechno nestíhá a co ještě potřebuje udělat. Když má pak hotovo Hlavním cílem této meditace je zklidnění a hluboká relaxace. S meditací si užijete chvíle pohody, objevíte v sobě neobjevené a zažijete transformační účinek. Uvolníte se a ponoříte do oázy vnitřního klidu.

 • 3
  Vánoční více-jazyčné vybarvovací pexeso

  Pexeso s vánočními motivy a slovíčky v angličtině, francouzštině a němčině. Je vytvořeno tak, abyste si ho mohli sami vybarvit podle své fantazie. V pexesu se dá vybarvit i text.

 • 4
  7 mandal s příbehem

  Každá z mandal má svůj specifický příběh, zastupuje jednu z čaker a nese určitý odkaz ve spojitosti s Vánoci. Mandaly si můžete vybarvit podle sebe, přitom se uvolnit a ponořit se do proudu vlastní kreativity.

 • 5
  Mandalkové pexeso

  V sérii jako bonus získáte ještě druhé pexeso s těmi jistými mandalkami, jako u příběhů. Můžete si je opět vybarvit podle vlastní představivosti. Na archu jsou dvě políčka volná, můžete si tak namalovat svojí vlastní mandalku.

 • 6
  Vánoční anglická pohádka v mp4

  Krásná vánoční pohádka v mp4 v angličtině namluvená rodilou mluvčí s anglickým textem, abyste slyšeli, jak se co říká a zároveň viděli, jak se co píše. Podle obrázků a příběhu tak snadněji vydedukujete, o čem příběh je.

 • 7
  Mantra Ho'oponopono v mp3

  Mnou nahraná mantra Ho'oponopono, dlouhá 4:11 minut ve dvou verzích. V jedné čisté verzi bez hudby a ve druhé verzi s uklidňující a relaxační hudbou. Obě verze najdete ke stažení v eBooku Návod na magické Vánoce.

Co Vám přinese do života?

 • Radost, tvoření a zábavu

  Stříhání, vymalovávání, hraní a poznávání s celou rodinou :)

 • Rozproudění kreativity

  Náš proud kreativity se zaktivuje, pokud děláme něco tvořivého, do čeho dáváme vlastní energii a vypneme vlastního „přemýšleče", který dává kreativitě do cesty pomyslnou stopku. V tu chvíli má možnost proudit jako řeka a přinášet s sebou dary.

 • Oddych, pohodu, relaxaci a uvolnění

  Meditace Vám dodá pocit bezpečí, uvolníte se, zbavíte se stresu a začnete naplno vnímat magické chvíle přítomnosti.

 • Naladění se na Vánoce

 • Nová slovíčka

  Jsou v angličtině, francouzštině, němčině a lehko si je zapamatujete. Nejen díky tomu, že při hře pexesa je máte neustále na očích, ale také díky aktivnímu zapojení pravé mozkové hemisféry při vymalovávání obrázku a textu. Naše mysl si spojuje obrazy s názvy, a takto je jednoduše přiřadíte.

 • Nové příběhy

  Objevíte je v pohádce, meditaci, eBooku. Mohou Vás inspirovat a přinést Vám tak nové nápady.

 • Objevíte nové rituály

Jak vypadá uvnitř?

Co se o něm říká?

Maecenas at fringilla enim. Proin ullamcorper orci at ipsum lacinia, vitae sagittis eros suscipit. Mauris tellus dui, sagittis ac orci fermentum, tempor scelerisque mauris

Jan NovákGrafik

Maecenas at fringilla enim. Proin ullamcorper orci at ipsum lacinia, vitae sagittis eros suscipit. Mauris tellus dui, sagittis ac orci fermentum, tempor scelerisque mauris

Jan NovákGrafik

Maecenas at fringilla enim. Proin ullamcorper orci at ipsum lacinia, vitae sagittis eros suscipit. Mauris tellus dui, sagittis ac orci fermentum, tempor scelerisque mauris

Jan NovákGrafik

Balíček Magické Vánoce stojí jako jeden pugét růží, a to 690 Kč. Stojí Vám za ty krásné chvíle, které prožijete sami se sebou a s rodinou?

Balíček Vám přijde ihned po zaplacení na Váš email, který uvedete v objednávce. Vše získáte elektronicky. Pexeso a mandalky si můžete okamžitě vytisknout a začít tvořit :) Meditaci, pohádku a mantru si můžete stáhnout a zaposlouchat se...