Jak mi funguje zákon přitažlivosti

Vesmír mi dává odpovědi

Musím se s vámi podělit o to, co se mi v posledních dnech děje a jak rychle mi Vesmír dává odpovědi. Dva příklady ze všech. Včera moje kamarádka a psycholožka nasdílela zajímavý dokument o menstruaci a ženství, který jsem shlédla, něco si z něj odnesla a utvrdila se ve své vlastní filozofii – jak vnímám své ženství, jak s ním vědomě pracuji apod. Cítila jsem, že kráčím správným směrem.

Ženy jsou propojeny

Když už jsem byla nalazená na tu svoji vlnu ženství, z čista jasna ke mně přišel článek o volné menstruaci. Což pro mě bylo úplně nové poznání, díky článku jsem si rozšířila obzory a také mi přišel určitý AHA moment. Večer jsem pak kontrolovala emaily a přišel mi email od Alice, kde zmiňuje článek o volné menstruaci :) Měla jsem až husí kůži z toho, jak si ty informace, které v danou chvíli potřebuji, přitahuji a jak jsme vzájemně všechny propojené :)

Správné informace si nás najdou

A ono to pokračuje. Jsem z toho úplně nadšená :) Včera jsme měli se skupinou z kurzu sraz a bavila jsem se tam “se spolužačkou”, která tlumočí a učí na gymnáziu němčinu. Zároveň podniká v businessu typu multilevelového marketingu, kde také pravidelně tlumočí. Pozvala mě, ať se přijdu podívat na některou z jejich akcí.

Rozhodně nemám v plánu vstupovat do některé z firem s tímto systémem, každopádně jsem byla zvědavá na německy hovořící lidi, kteří v té firmě přednáší. A jelikož jsou jazyky a zejména němčina a francouzština mojí srdcovou záležitostí, jistě víte proč :) Takže jsem jí řekla, že někdy velice ráda zajdu, poslechnu si němčinu a rozšířím si obzory o nové mediální platformě vstupující na český trh.

No a dnes večer si čtu příspěvek své poradkyně Renaty, která sdílela zkušenost své klientky, která této společnosti věřila, ale měla s ní velice špatnou zkušenost. No a aby se o ní mohla podělit i s ostatními a varovat je, celá tato záležitost byla v pořadu Očima Josefa Klímy.

Určitě tu nebudu rozebírat, zda MLM společnosti ano nebo ne, ani to, zda si klientka mé poradkyně za svoji zkušenost mohla sama, atd. Ale jenom se s vámi chci podělit o to, jak ten zákon přitažlivosti funguje, jak dostávám znamení a jak ke mně vše přichází v tu správnou chvíli a úplně perfektním načasování. Děkuji za to :)

Přitahuji si i ty správné lidi

No a závěrem se chci ještě podělit o to, že mi do života chodí nejenom ty správné informace, ale také lidi. Před měsícem jsem do svého vzdělávacího centra přijala novou lektorku francouzštiny Petru. Začaly jsme se spolu pravidelně stýkat a musím říct, že je úžasná :) Už brzy s ní bude také rozhovor.

Opravdu je to přímo má spřízněná duše. Rozumíme si v takových rovinách, o kterých mluvím pouze se svým partnerem a cca 3 nejbližšími přáteli. Dokonce jsme se společně rozhodly, že vymyslíme i nějakou zajímavou spolupráci a budeme naše vědění předávat dál. Takže Vesmíre, děkuji ti za vše a za všechny, které mi posíláš na cestu :)

Markéta Králová

Jsem online lektorka jazyků a hry na klavír, certifikovaná neuro jazyková koučka a mentorka. Také podporovatelka a propojovatelka jazykomilců, tedy těch, kteří se rozhodli poznat nějaký cizí jazyk.

Mojí úlohou je být průvodkyní na cestě poznávání jazyků, ukázat vám, jak se jazyky učí polygloti a provést vás jejich zážitkovým poznáním.

Jazyky propojuji s psychologií, NLP, osobním rozvojem a cestováním.

Miluji cestování, jazyky, hudbu, zpěv, spiritualitu a krásu. Mým posláním je vést lidi k přirozenému a zážitkovému poznání skrze vlastní prožitky, zejména v jazycích. Naplňuje mě předávat a sdílet s vámi to, co umím a znám. Je to moje životní mise.

Mou vášní je poznávání lidí, jejich příběhů a vím, že pro některé není vůbec lehké zvládat nároky dnešní společnosti a udržet s ní tempo.

A na základě toho vzniklo vzdělávací centrum SOLIS ORTUS, kde provádím samouky světem přirozeného poznávání jazyků a zároveň společně se svými lektory organizuji individuální, skupinkové a zážitkové kurzy cizích jazyků, doučování předmětů, výuky hry na hudební nástroje a zajišťuji překlady, korektury a tlumočení.

Jsem autorka jazykového diáře, elektronických knih, výukových videí a meditací, lektorka živých seminářů a workshopů.

Napsat mi můžete na email marketa@solisortus.cz

Připojte se k Hurá za poznáním na Facebooku >>

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Inspirujte se na YouTube >>

Komentáře