Myslí anglicky, ale s českým pasem :)

Znáte také ten vzrušující pocit, když můžete využít jazyk (myslím jím řeč) v praxi? Já to miluju :) Jako byste se najednou proměnili v jiného člověka. Tak, jak si každý stát nese svoji historii, kulturu a jazyk, tak s ním i specifickou energii. A tu pak na sebe přenesete :) A to mě baví. Je to takové divadlo. Být třeba Francouzkou, Španělkou, Američankou… a tak i myslet. Jako třeba Simona Stašová v tomto videu :D

Markéta Králová

Jsem jazyková mentorka, propojovatelka a podporovatelka těch, kteří se rozhodli poznat nějaký cizí jazyk.

Miluji cestování, jazyky, hudbu, zpěv, spiritualitu a mým posláním je vést lidi k přirozenému a zážitkovému poznání skrze vlastní prožitky. Především v jazycích. Naplňuje mě totiž předávat to, co umím a znám.

Mojí vášní je poznávání lidí, jejich příběhů a vím, že pro některé není vůbec lehké zvládat nároky dnešní společnosti a udržet s ní tempo.

A na základě toho vzniklo vzdělávací centrum SOLIS ORTUS, kde organizuji individuální a skupinkové kurzy cizích jazyků, doučování předmětů, výuky hry na hudební nástroje a zajišťuji překlady, tlumočení, korektury, podklady pro odborné práce a pro podnikatele tvorbu šťavnatých webů, podporu projektů.

Jsem taková podporovatelka a propojovatelka, protože spojuji lektory a klienty z celého světa ♥

Jsem autorka jazykového diáře, elektronických knih, výukových videí, lektorka živých seminářů, jazyková koučka a mentorka - konzultantka v oblasti poznání jazyků, sebe-rozvoje a průvodkyně zážitkovým učením bez učebnic.

Napsat mi můžete na email info@solisortus.cz

Přečtěte si celý můj příběh >>

Inspirujte se na YouTube >>

Připojte se k Hurá za poznáním na facebooku>>

Komentáře